Tere kallid Eesti fotograafid!

Täna selgitab teile Eesti fotograaf Olga Link (@olgali_foto), kuidas sündis fotokonkurssi ”Dramaatiline Isolatsioon” võidupilt. Olga on kirjutanud parajalt lühikese jutustuse enda fotosessioonist ja sellest, mis on võidufoto sügavam mõte.  Nautige sooja ilma ning mõnusat lugemist.

 

Fotokonkurssi ”Dramaatiline Isolatsioon” võidupilt

 

Võidupildi sätted: f/1.8; 1/100 sek; ISO 800

Pilt oli tehtud hilisõhtul Jõhvi linnas, rahvast peaegu väljas ei olnud. Mul oli väga suur soov jäädvustada oma pilt maksimaalselt dramaatilisena ja võimalikult uduses keskkonnas. See ilm sobis väga hästi selleks, et minu soov ellu viia.

Tol õhtul oli tehtud päris palju pilte, kuid see pilt on üks lemmikutest.

Pildi idee on selline, et mälestusammas osutab sinna, kus on valgus. See tähendab, et pildil on kõik ülejäänud pime ja müstiline, kuid kuskil on pisike valgus ikka. Ja seal, kus on valgus, on veel elu.

 

Teised pildid fotosessioonist

 

Fotoaparaat: Olympus OM-D E-M10 III (manuaal režiimis)

Objektiiv: Olympus M.Zuiko Digital 45mm f/1.8

 

Suur tänu kõigile fotokonkursil osalejatele

Suur tänu kõigile osalejatele, sest ilma teieta poleks nii suure mahuline ja põnev konkurss aset leidnud. Kui dramaatilise isolatsiooni fotokonkursil polnud õnne siis ei tasu kurvastada, sest peagi on tulemas uus ja veel vingemate auhindadega fotokonkurss. Kui soovid olla meiega tihedamalt kursis siis vaata meie Instagrami lehekülge @eestifotograafid

Palju õnne esikolmikule!

 

0
    0
    Sinu korv
    Su ostukorv on tühiTagasi poodi