Oma pildiga tooted

Oled Sa sageli mõelnud, kust võiks leida kingitusi, kus on peal Sinu oma pilt. Parimad kingitused on just personaliseeritud oma lähedastele, sõpradele, tuttavatele või töökaaslastele.

Isikupärastatud kingitused muutuvad üha populaarsemaks, kuna inimesed otsivad ainulaadseid ja läbimõeldud viise, kuidas näidata oma lähedastele, kui palju nad hoolivad. Üks populaarsemaid isikupärastatud kingitusi on need, millel on Teie enda disain. Olenemata sellest, kas olete kunstnik, disainer või lihtsalt keegi, kes soovib oma kallimale midagi erilist luua, on oma disainiga kingituse loomine suurepärane viis püsiva mulje jätmiseks. 

On palju erinevaid kingitusi, mida saate oma disainiga luua, sealhulgas riided, ehted, kodukaunistused ja isegi elektroonika. Üks populaarsemaid kingitusi on rõivad, näiteks T-särgid, kapuutsid või isegi eritellimusel valmistatud kleidid. Saate luua oma disaini, kasutades erinevaid tehnikaid, nagu joonistamine, maalimine või isegi luua disain näiteks Photoshopi või Illustratoriga. 

Kust võiks küll leida pildiga t-särki, mida kinkida? Me leidsime Googlest, et parim koht selleks on just Printful. Näiteks t-särgi tellimiseks kliki siia.

Miks just Printful? Sellepärast, et saad kõik mugavalt netist tellida, laadida üles enda tehtud disain või valida nende lehelt. Kui see tehtud, siis saab mugavalt ära tasuda ning varsti saad juba sõnumi, et pakk on kohal. 

oma pildiga tooted
0
    0
    Sinu korv
    Su ostukorv on tühiTagasi poodi