Oma pildiga tooted

Oled Sa sageli mõelnud, kust võiks leida kingitusi, kus on peal Sinu oma pilt. Parimad kingitused on just personaliseeritud oma lähedastele, sõpradele, tuttavatele või töökaaslastele.

Isikupärastatud kingitused muutuvad üha populaarsemaks, kuna inimesed otsivad ainulaadseid ja läbimõeldud viise, kuidas näidata oma lähedastele, kui palju nad hoolivad. Üks populaarsemaid isikupärastatud kingitusi on need, millel on Teie enda disain. Olenemata sellest, kas olete kunstnik, disainer või lihtsalt keegi, kes soovib oma kallimale midagi erilist luua, on oma disainiga kingituse loomine suurepärane viis püsiva mulje jätmiseks. 

On palju erinevaid kingitusi, mida saate oma disainiga luua, sealhulgas riided, ehted, kodukaunistused ja isegi elektroonika. Üks populaarsemaid kingitusi on rõivad, näiteks T-särgid, kapuutsid või isegi eritellimusel valmistatud kleidid. Saate luua oma disaini, kasutades erinevaid tehnikaid, nagu joonistamine, maalimine või isegi luua disain näiteks Photoshopi või Illustratoriga. 

Oma pildiga t-särk

Kust võiks küll leida pildiga t-särki, mida kinkida? Me leidsime Googlest, et parim koht selleks on just Printful. Näiteks t-särgi tellimiseks kliki siia.

Miks just Printful? Sellepärast, et saad kõik mugavalt netist tellida, laadida üles enda tehtud disain või valida nende lehelt. Kui see tehtud, siis saab mugavalt ära tasuda ning varsti saad juba sõnumi, et pakk on kohal. 

Kõige parem kingitus on ju ise tehtud kingitus. Vali enda piltide seast välja just see õige foto, mida kaardi, kalendri, kruusi või muu fotomeene peale panna ja saadki oma pildiga tooted. Sinu lisatud mälestusekild muudab kingituse eriliselt väärtuslikuks.

Oma kujundusega kingituse loomine võib olla väga lõbus, kuid oluline on arvestada ka kingisaaja vajaduste ja eelistustega. Enne kingituse loomise alustamist mõelge inimesele, kellele selle kingite, ja sellele, mida ta hindaks. Näiteks kui kingisaaja on moeteadlik inimene, võib eritellimusel valmistatud kleit või ainulaadne ehe olla ideaalne kingitus. Teisest küljest, kui kingisaaja on rohkem huvitatud kodusisustusest, võib sobivam olla eritellimusel valmistatud mööbliese või raamitud kunstiteos.

oma pildiga tooted
oma pildiga tooted

Kokkuvõtteks

Oma disainiga kingituse loomisel on oluline meeles pidada, et protsess võib võtta aega ja vaeva. Lõpptulemuseks on aga tõeliselt ainulaadne ja eriline kingitus, mida hinnatakse veel aastaid. Nii et olenemata sellest, kas olete kunstnik, disainer või lihtsalt keegi, kes soovib oma kallimale midagi erilist luua, on oma disainiga kingituse loomine suurepärane viis püsiva mulje jätmiseks. 

Teine oluline aspekt oma disainiga kingituse loomisel on kasutatavate materjalide kvaliteet. Näiteks kui loote rõivatükki, on oluline valida kvaliteetsed kangad, mis peavad vastu kulumisele. Samamoodi, kui loote ehet, peaksite kasutama kvaliteetseid metalle ja kive, mis peavad vastu aastaid.

Teie Eesti Fotograafide Kogukond. Loe ka meie teisi blogipositusi siit.

0
    0
    Sinu korv
    Su ostukorv on tühiTagasi poodi